Audyt Pospay 763.jpg

Czym jest audyt SEO?

Audyt SEO jest oceną, a także analizą strony www. Dzięki przeprowadzonemu audytowi strony internetowej możliwe jest poznanie słabych, a także mocnych stron witryny.

Raport SEO zawiera mnóstwo cennych informacji, które przydają się na dalszym etapie pozycjonowania. Można więc powiedzieć, że audyt SEO jest podstawą do zwiększenia widoczności strony internetowej w wyszukiwarce. Audyt strony www ma w sobie: badanie widoczności w wyszukiwarce Google, analizę słów kluczowych strony internetowej, analizę techniczną strony www, badanie wydajności, a także audyt profilu linków i analizę oraz ocenę innych ważnych dla widoczności w sieci aspektów.


Więcej o szkoleniach: https://wle.pisz.pl/kasy-rzeszow


Audyt SEO może przeprowadzić profesjonalna agencja SEO lub freelancer. Co prawda w sieci istnieją poradniki, jak wykonać audyt strony internetowej samodzielnie, jednak bez odpowiednich kompetencji w tej dziedzinie trudno spodziewać się naprawdę dobrych rezultatów. Audyt strony www polecany jest głównie na początku procesu pozycjonowania, a także po podpisaniu umowy z agencją marketingową i zaraz po wdrożeniu ważnych dla witryny zmian.